Ferienwohnung Küpper**** - Urlaub zwischen Nationalpark Eifel und dem Naturpark Hohes Venn
Ferienwohnung Küpper****
Ons gastvriendelijke huis ligt in een landelijk sfeervol gebied in het midden van het “Monschauer Heckenland“ en grenst direct aan het natuurgebied “Hohes Venn“ (een van de bekendste hoge venen van Europa) zoals ook aan het “Nationalpark Eifel“ en bied aan de ontspanning zoekende een veeltal aan mogelijkheden in jeder jaargetijde!
De ruime comfortabel ingerichte vakantiewoninh is met (85 m²) geschikt voor 2 tot 4 personen. De woning bied uitzicht op het Hohes Venn en bevind zich in een rustig nabij het bs gelegen deel van Monschau/Kalterherberg. De Vakantiewoning is door de Deutschen Tourismusverband (DTV) met 4 sterren geclassificeerd.
Binnenhet “Deutsch-Belgischen Naturpark Hohes Venn-Eifel“ is de woning dus een ideale uitgaanspunt voor wandelingen en fietstochten naar het nabijgelegen “Hohe Venn“, RAVel-Fietswej (Vennbahn) en de “Nationalpark Eifel“ maar ook voor uitstapjes naar de dichtbije Rursee (watersport) of naar de buurlanden Belgie, Nederland en Luxemburg. Omvangrijk informateriaal, kaarten en wandelgids zijn aanwezig.
De vankantiewoning beschikt over een eigen ingang, twee slaapkamers, een goed ingerichte keuken met eetgelegenheid, woon-/eetkamer met SAT-TV, Video/DVD-Player, CD-Radio, douche/wc, dakterras met panorama-uitzicht und grote tuin.
Voor het huis is voldonde parkeergelegenheid, garages voor fietsen en motorfietsen. Ideaal voor vakantie voor wandeling ook voor een korte weekeindvakantie!
Ons vakantiewoning is gecontroleerd door “Qualitätsbetrieb der Regionalmarke EIFEL“ en verder ook met het kwaliteitskenmerk “Gastgeber Nationalpark Eifel“ certificeert.
vanaf € 70,00
vanaf € 15,00
- 2 Personen ab 70,- €/Übernachtung
- jede weitere Person ab 15,- €/Übernachtung
Details
- Bettwäsche und Nebenkosten (Endreinigung, Energiekosten etc.) sind inklusive.
- Die Elektro-Fahrräder unserer Gäste können kostenlos geladen werden.
- Für jede Person liegt 1 Handtuch und 1 Duschtuch bereit.
- Haustiere können nicht mitgebracht werden! Wir bitten um Ihr Verständnis.
- Verfügbarkeit hier prüfen: https://www.fewo-kuepper.de
