Een vakantiehuisje huren
Bent u op zoek naar rust, natuur en ontspanning? Een gezinsvakantie zonder stress? Dan bent u bij ons helemaal aan het goede adres. Naast wijdse bossen met heerlijk rustige wandelpaden staan ook onze tenniscourt, het openluchtzwembad en het minigolfterrein gratis te uwer beschikking.
De vakantiehuisjes hebben een woonoppervlak van ongeveer 65m². Naast een grote woon-/eetkamer is er ook een grote keuken, een badkamer met douche, een berging en twee aparte slaapkamers. Deze huisjes kunnen het hele jaar door bewoond worden door maximaal 5 personen.
De huisjes zijn volledig ingericht en beschikken over satelliettelevisie. U hoeft alleen handdoeken en beddengoed mee te brengen. U huurt een vakantiehuisje van een privé persoon! Daarom zien de huisjes er qua uitzicht en inrichting ook allemaal iets anders uit.
De huisjes hebben terreinen van ca. 350m² met een terras. Tuinmeubelen, zonnescherm en grill staan eveneens ter beschikking.
Indien gewenst, kan een kinderreisbedje en een kinderstoel worden opgesteld.
Honden zijn, afhankelijk van de grootte, toegelaten. Er wordt een extra schoonmaaktoeslag berekend per hond.
Als huurder mag u gratis gebruik maken van de voorzieningen, met in begrip van het zwembad, tenniscourt, de minigolf enz.
Een wasruimte met 2 wasmachines en 2 droogautomaten staat ter beschikking van de bewoners. Gebruik van de machines wordt aangerekend. (momenteel 2,50 Eur per 2 uur, vrijgave)
Afbeeldingen zijn slechts bij wijze van voorbeeld!
|
|
Uitrusting van de kamers
Aanbiedingen in dit huis en in de nabije omgeving
Beleven en ontspannen
Dienstverlening van het huis
Ligging en omgeving

ist die A 1 .
Beurs Köln 80 km, Aachen 80 km
Verwijderd.
Legende
|
|
|