|
|
|
|
| Restaurant Erftblick
Entenmarkt 4
53902 Bad Münstereifel
Anbieter auf der Karte zeigen
biergarten, restaurants
Telefoon: 02253/7986
Telefax: 02253/958872
Gelieve bij telefonische aanvraag telkens te verwijzen naar"Vakantie Eifel"
eMail
Tafel reserveren
|
|
Aanbiedingen in dit huis en in de nabije omgeving
Eten & drinken
|
|
Restaurant Erftblick

| Im Sommer zusätzlich 30 Sitzplätze draußen

| Wir haben drinnen Platz für 70 Personen

|
Tische in der Größe von 1 bis 30 Personen sind möglich

|
| |
|
Hartelijk welkom en hallo in het restaurant Erftblick.
Bij ons krijgt u goede burgerkeuken voor een lekkere prijs. Wij hebben plaats voor 70 personen, in de zomer hebben we bovendien ook nog 30 buitenzitplaatsen. Grote reisgroepen worden bij ons zo snel aan een lekkere maaltijd geholpen, dat ze nog meer dan tijd genoeg over houden voor bijvoorbeeld een bezoek aan de stad. Tafels voor 1 tot 30 personen zijn mogelijk.
Wij kijken uit naar uw aanvraag.
Tot gauw.
Enkele menuvoorbeelden:
Schnitzel 7,50 € Varkensvlees in champignonroomsaus met gemengde salade en Spätzle
Eigenbereide aspic 7,00 € met remouladensaus, salade en aardappelen
Jagerschnitzel 9,50 € met verse champignons, gemengde salade en frietjes
Rumsteak 14,00 € met gebakken uitjes en gemengde salade en gebakken aardappeltjes
Verse forel „Müllerin" 11,50 € gebakken in amandelboter, met gemengde salade en gezouten aardappeltjes
Tartaar 7,00 € Varkensvlees met gebakken uitjes, groente en gebakken aardappeltjes
Seniorenbord 8,00 € Varkensfilet met gebakken champignons, worteltjes en kroketten
Boerenpannetje 11,50 € Varkens- en rundvlees (gegrild vlees) met groenten en gebakken aardappeltjes
Salade „Spezial" 7,50 € gemengde salade met gebakken kalkoenborst en yoghurtdressing
Snoekbaarsfilet 12,50 € met mosterdsaus, salade en gezouten aardappeltjes
|
|
|
|
|
|
| Evenementenkalender voor
Bad Münstereifel |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kaart van uw vakantieregio |
| (Klik op de regio van uw keuze op de kaart) |
|
|
|
| Hartelijk welkom 53902 Bad Münstereifel |
|
|
|
|
District: Euskirchen | Verbandsgemeinde: Bad Münstereifel
|
|
| |
|
| Vakantie
in de vakantieregio
Noordeifel |
|
|
|
Noordeifel |
Puur natuur, dat is de noordelijke Eifel. Het natuurpark hohes Venn, dat zich over de volledige noordelijke Eifel uitstrekt, een kleinood voor iedereen die rust en ontspanning zoekt.
Dit beeld wordt vervolledigd door de vele schilderachtige dorpjes en gehuchtjes, die met hun gedeeltelijke historische stadskernen en gezellige eethuisjes een prima doel zijn voor wandelaars en mountain ... Puur natuur, dat is de noordelijke Eifel. Het natuurpark hohes Venn, dat zich over de volledige noordelijke Eifel uitstrekt, een kleinood voor iedereen die rust en ontspanning zoekt.
Dit beeld wordt vervolledigd door de vele schilderachtige dorpjes en gehuchtjes, die met hun gedeeltelijke historische stadskernen en gezellige eethuisjes een prima doel zijn voor wandelaars en mountainbikers die een dagje uit zijn.
Het kuurstadje Bad Münstereifel, waar Heino zijn beroemde jaarlijkse café houdt, heeft een bezienswaardigheid met een complete stadsomwalling en vier stadstorens die in de vier richtingen gepositioneerd zijn. Hier baadt u echt volop u de middeleeuwse sfeer, die nog versterkt wordt door een majesteitelijke Thronente Burg.
Het gebied om de districtsstad Euskirchen behoort tot de steden met de meeste burchten van Duitsland. Niet minder dan 12 burchten wachten u op. Maar ook daarnaast heeft de middenstad et haar moderne infrastructuur veel te bieden. De bezoeker krijgt hier een brede waaier aan vrijetijdsbestedingen aangeboden, zoals theater, musea en bezienswaardigheden.
Het riviertje de Ahr ontspringt in het mooie, middeleeuwse gedeelte van Blankenheim. Een bezienswaardigheid is de burcht van Blankenheim met slotvijver, dat paalt aan de vrijetijdsregio van de stad.
Het hele gebied leent zich uitstekend voor wandelingen en daguitstapjes. Er is altijd wel wat te ontdekken, waar men zich ook bevindt.
|
|
| |
|
| Overnachtingsmogelijkheid | | |
| | |
|
|
|
| Vakantieplekjes in de buurt van
5 km
|
|
|
| Helaas is in deze regio dit type activiteit nog niet voorhanden |
|
|
|
|
|