|
|
| Vakantiecatalogus Hoge Vene |
|
|
|
|
|
|
|
|
| Vakantie
in de vakantieregio
Hoge Vene |
|
|
|
Hoge Vene |
De Hoge Venen worden begrensd door Eupen in het noorden, Monschau in het oosten, Malmedy in het zuiden en Spa in het westen. Het Belgische, grootste deel ligt in de Oostkantons (de Duitstalige Gemeenschap plus de gemeenten Weismes en Malmedy) die tot 1919 bij Duitsland hoorden. Met toppen tot net onder de 700 meter is het het hoogst gelegen gebied van België, waaronder ook het hoogste punt va ... De Hoge Venen worden begrensd door Eupen in het noorden, Monschau in het oosten, Malmedy in het zuiden en Spa in het westen. Het Belgische, grootste deel ligt in de Oostkantons (de Duitstalige Gemeenschap plus de gemeenten Weismes en Malmedy) die tot 1919 bij Duitsland hoorden. Met toppen tot net onder de 700 meter is het het hoogst gelegen gebied van België, waaronder ook het hoogste punt van het land, het Signaal van Botrange (694 meter TAW, 692 meter boven NAP). Ook ontspringen de rivieren Roer, Gileppe en Helle (Duits: Hill) in de Hoge Venen.
Het gebied kenmerkt zich door veel neerslag, gemiddeld 1500 tot 1700 mm. per jaar. Door de vele stuwmeren in het gebied wordt dit water gebruikt als drinkwater en voor stroomopwekking. Het landschap bestaat naast uitgestrekte hoogveengebieden uit heuvelachtige weiden en veel bossen. In en om de verspreid liggende dorpjes zijn karakteristieke witbepleisterde boerderijen te vinden.
Door het gebied loopt ook de Vennbahn, een inmiddels gesloten spoorlijn op de grens van België en Duitsland die vroeger Aken met het Groothertogdom Luxemburg verbond.
|
|
| |
|
| Kijken uit naar uw bezoek... |
|
|
vakantiewoningen
Vakantiewoning Peterges
B4750 Bütgenbach (Hoge Vene) |
|
Vakantiewoning Peterges
Op de 1e etage met eigen ingang, aan de rand van een gehucht, op een toeristisch zeer aantrekkelijke lokatie, deze sympathieke woning (CV, 70m²).
Woonkamer:
|
|
max.
4 Pers.
|
|
|
min.
25.00 EUR
|
|
|
|
|
|
|
vakantiewoningen
Vacantiwoning Fernblick
B4760 Manderfeld (Hoge Vene) |
Confortabel uitgeruste vakantiewoning 2 tot 6 personen in Manderfeld, Naturpark Hoge Vennen/Eifel (Met schriftlijke waarborg )
Twee aparte slaapkamers, plus een derde van de woonk ...
|
|
max.
6 Pers.
|
|
|
min.
30.00 EUR
|
|
|
|
|
|
|
Groep logies, Groep logies met vergaderinglokalen, jeugdherberg
Ferienhaus La Ferme D’Amel
B4770 Amel (Hoge Vene) |
|
Luxueuze gîte op een rustige plek - modern en confortabel
Toegankelijk voor gehandicapten
Het nieuwe gîte "ferme d'Amel" ligt in het kleine buurtschap Möderscheid, 7 km van Amel en 9 km van Bütgenbach. Möderscheid telt rond 30 huizen en 180 inwoners.
Een werkelijk fantastische accommodatie, waarbij aan alles is gedacht!
Het gîte is toegankel ...
|
|
max.
26 Pers.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
vakantie huizen, vakantiewoningen,
Haus der Stille - Natur pur rund um das Ferien- und Seminarhaus Pflips
B4760 Manderfeld (Hoge Vene) |
De aanbieder heft alleen een duits tekst. De translatie: www.google.nl
Ferien- und Seminarhaus Pflips "Haus der Stille"
Ein Ort zum Wohlfühlen
Verbringen Sie ein paar Tage bei uns in Allmuthen. Das Eifelörtchen an der Our ist ein Teil des Naturparks Hohes Venn, der mit seiner facettenreichen Landschaft viele entdeckungsfreudige Naturliebhaber anlockt. Die ruhige und schöne Landschaft macht Ihren Aufenthalt zu einer absoluten Erholung.
|
|
max.
9 Pers.
|
|
|
min.
60.00 EUR
|
|
|
|
|
|
|
Groep logies met vergaderinglokalen, Bed & Breakfast, vakantiewoningen, pensions, privaatkamers, Groep logies
Groepsaccommodatie, B&B, mini-camping en vakantiewoning in de Ardennen
B4760 Büllingen (Hoge Vene) |
|
Groepsaccommodatie, B&B, mini-camping en vakantiewoning in de Ardennen
Sneeuw in de Ardennen!
Wilt u weer eens gezellig samenzijn met de hele famile of vriendenclub? Dat kan bij ons in de Ardennen!
|
max.
28 Pers.
|
|
|
min.
22.50 EUR
|
|
|
|
|
|
|
vakantiewoningen
Ferienwohnung Monika Grieven – Ostbelgien
B4770 Amel (Hoge Vene) |
De aanbieder heft alleen een duits tekst. De translatie: www.google.nl
Ferienwohnung Monika Grieven – Ostbelgien
Unser Haus liegt im Dorfzentrum in Waldnähe. Die Ferienwohnung liegt in der 1. Etage mit gemeinsamem Eingang und bietet Platz für 2 bis 4 Personen.
Ausstattung:
• 1 Schlafzimmer
• Fernsehzimmer mit Clic-Clac Schlafcouch
• große Küche mit Essecke
• Badezimmer mit Dusche
• Gar ... |
|
max.
4 Pers.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
hotels
Hotel Eifelland ****
B4750 Bütgenbach (Hoge Vene) |
|
De pensioen Eifelland heet U van haarte welkom in het haart van Butgenbach an het meer en wenst U een ontspannend en aangenaam verblijf.
An het meer van Butgenbach ligt centraal en rustig gelegen aan een grote zonneweide het comfortabele pensioen "Eifelland", op 100 meter van ons pension vindt U wellicht het marktplein met een minigolf en speeltuin. Tijdens de zomermaanden worden hier bijna ieder weekend muziekconcerten ...
|
|
max.
32 Pers.
|
|
|
min.
67.00 EUR
|
|
|
|
|
|
|
vakantiewoningen, landbouwbedrijf, Logeerboerderij
Vakantie op de bioboerderij Theissen
B4760 Manderfeld (Hoge Vene) |
|
Vakantie op de bioboerderij Theissen
De bioboerderij Theissen, met talrijke melkkoeien en vele andere dieren, verwelkomt haar gasten om in een gezellige sfeer een aangename vakantie op de boerderij door te brengen.
Er zijn bij ons 1 appartement Bella met 3 slaapkamers voor 8 personen en 1 appartement Flora met 2 slaapkamers voor 4 personen.
Alle woningen beschikken over een volledig ingerichte ...
|
|
max.
18 Pers.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
hotels, restaurants, , , restaurants
Douanehof Eifelberg
B4750 Bütgenbach (Hoge Vene) |
|
Het hotel biedt een unieke mogelijkheid voor hondenbezitters, om een opwindende vakantie met hun favoriete huisdier door te brengen.
Dit in een omgeving die over de benodigde faciliteiten beschikt voor honden en hun baasjes.
...
|
|
max.
8 Pers.
|
|
|
min.
80.00 EUR
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
| |
>>>
Uitgebreid zoeken <<< |
 |
|
| |
|
Kaart van uw vakantieregio |
| (Klik op de regio van uw keuze op de kaart) |
|
|
|